Polska superprodukcja dostępna już w internecie! Gdzie możemy obejrzeć wszystkie odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”?

Polska superprodukcja dostępna już w internecie! Gdzie możemy obejrzeć wszystkie odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”?

Serial „Ślepnąc od świateł” jest pierwszą adaptacją twórczości, związanego z miastem stołecznym, Jakuba Żulczyka. Mimo wielu obaw związanych z przenoszeniem książki drukowanej na wielki ekran produkcja wypada bardzo dobrze, żeby nie zaryzykować, że świetnie. Można śmiało powiedzieć, że jest to jedna z lepszych polskich adaptacji ostatnich kilku lub nawet kilkudziesięciu lat. Serial „Ślepnąc od świateł” jakiś czas temu trafił na platformy dystrybucji telewizji internetowej.

Czy serial „Ślepnąc od świateł” zbliża się do literackiego pierwowzoru? Krótko o fabule

Odcinki serialu „Ślepnąc od świateł” dość dokładnie oddają charakter książki. Większość scen pojawiających się w serialu ma swoje odzwierciedlenie w literackim pierwowzorze Jakuba Żulczyka. Serial opowiada historię Kuby, chłopaka który przyjechał z Mazur na studia na Akademii Sztuk Pięknych, a został dilerem kokainy dla stołecznych elit. Z jego usług korzystają głównie prominenci i wysoko postawione persony, które oczekują nienagannego „profesjonalizmu”. Politycy, milionerzy, celebryci z nimi do czynienia ma w „pracy”. Główny bohater wydaje się być zabezpieczony na każdą okazję i nie ma powodów do obaw od strony policji czy konkurencji. Jednak coś idzie nie tak i Kuba ląduje w samym centrum gangsterskiej zawieruchy. Czy uda mu się wykaraskać z tarapatów?

Czy warto oglądać ośmioodcinkowy miniserial „Ślepnąc od świateł”?

Zdecydowanie! Polski serial jest jedną z najlepszych (jeśli nie najlepszą) produkcji dramatycznych ostatnich wielu lat. Hipnotyzujące kadry stolicy i warszawskiego półświatka pozwalają niesamowicie wczuć się w serial „Ślepnąc od świateł”. Każda scena jest niesamowicie przemyślana, nic nie znalazło się tam przypadkowo, nie ma miejsca na przypadki. W roli głównej pojawia się Kamil Nożyński, który doskonale pasuje do kreacji enigmatycznego warszawskiego dilera. Werwy na pewno dodało mu, że przed serialem był członkiem jednego ze stołecznych ulicznych składów rapowych. Uwagę przykuwają też doskonale i pomysłowo zrealizowane fragmenty snów, które przeżywa Kuba. Trzeba powiedzieć, że twórca serialu „Ślepnąc od świateł” – Krzysztof Skonieczny – wykonał kawał dobrej roboty. Serial nie jest nachalny, ale mimo to nie nudzi nawet przez chwilę.

Gdzie zapoznam się z serialem „Ślepnąc od świateł”?

Serial jest już do obejrzenia w internecie na platformach telewizji internetowej on-line. Gdybyś miał trudność ze znalezieniem produkcji w serwisach internetowych skorzystaj z wyszukiwarki i wpisz w nią frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki. To naprawdę banalnie proste. Pozostaje Ci tylko zdecydować, z którego serwisu skorzystać. I tu pojawia się pytanie gdzie obejrzeć serial „Ślepnąc od świateł” w internecie.

Gdzie w internecie znajdę seria „Ślepnąc od świateł”? Odcinki on-line

Internet umożliwia nam nieograniczony dostęp do cyfrowych treści. Tak też jest w przypadku hitowego serialu „Ślepnąc od świateł”. Od dostępności platform telewizji cyfrowych można dostać aż zawrotu głowy. Gdzie najlepiej obejrzeć serial „Ślepnąc od świateł”? Jednym z ciekawszych serwisów, gdzie znajdziemy wspomniany serial, jest IPLA. Nie potrzebujesz nic więcej oprócz telefonu, laptopa czy smart tv oraz dostępu do internetu. Wystarczy wejść na stronę i oglądać!